EXPERT W BRANŻY

W tym, co robimy za największą wartość uważam zgromadzoną wiedzę i doświadczenie. Wyznajemy zasadę, że największe znaczenie ma wiedza praktyczna, która została oparta na nie mniej ważnej, jednak będącej tylko punktem wyjścia wiedzy teoretycznej. Ktoś kiedyś powiedział „ jak się uczyć to od najlepszych” tak też zrobiłem. Zwiedziłem Farmy i odwiedziłem osobiście najlepszych hodowców bojowników na świecie, zrozumiałem jak wiele pracy muszą poświęcić, aby wyselekcjonować tak niesamowicie piękne ryby. Dziś współpracujemy z nimi wszystkimi. To dzięki ich pracy, często od kilku pokoleń przekazywanej z ojca na syna i ich wytrwałości nasza oferta jest tak unikalna i wyjątkowa. Aby udostępnić Wam naszą wiedzę i wprowadzić Was w świat tego wspaniałego hobby:

 • Odwiedzamy i reprezentujemy Tajskich hodowców na Europejskich zawodach konkursów piękności bojowników.
 • Jeździmy na największe zawody bojowników (Szwajcaria, Niemcy i Tajlandia) i nagrywamy dala Was filmy na nasz kanał YouTube.

[BETTA SHOW – ZURICH]

[BETTA SHOW – BANGKOK]

[BETTA SHOW – BANGKOK]

 • Piszemy artykuły na temat bojowników do gazet:

[ZooBranża, kwiecień 2019]

 

[ZooBranża, marzec 2019]

 

 • Przeprowadzamy wywiady z hodowcami i sędziami:

[Interview with – Jamie IBC federation judge (Friedrichshafen 2019)]

[Rajiv Masillamoni – The Legendary Betta Breeder]

[Giant betta Breeder in Thailand]

[Betta Breeder (Mr. Chok) – World Grand Champion IBC federation]

[Betta farm in Thailand PART1, PART2, PART3, PART4 ]

 

 • Stworzyliśmy dla Was na tej stronie dział poradników oraz nagrywamy poradniki na Youtube:

[PORADNIKI]

[Jak opiekować się bojownikiem PART1]

Wiedza, którą ciągle zdobywamy, oraz doświadczenia, które towarzyszą nam podczas pracy we Flower Fish, dają nam niesamowitą radość, ale również potężną wiedzę i doświadczenie, którą dzielimy się z naszymi Klientami.

 

 

1 Komantarz

 • Tomasz Kaczmarek
  Posted 3 grudnia 2021 23:03 1Likes

  Pełen PROFESJONALIZM tak należy określić Firmę Flower Fish i pracowników. To mój drugi zakup bojowników w sklepie internetowym ( pierwszy bez problemu mój Candy cieszy się nowym domem).Przy drugim zamówieniu, niestety trafiło mi się zaginięcie mojej paczki ( 1 samiec i 3 samice bojownika). Pracownik sam do mnie zadzwonił, czy otrzymałem paczkę, “niestety nie”, poinstruował mnie co mam zrobić jak dojdzie paczka, w końcu doszła po 4 dniach, ze smutkiem w oczach ją rozpakowywałem, będąc przygotowany na najgorsze przez pracownika Flower Fish. Niesamowite miłe zaskoczenie, uśmiech na twarzy – moje wszystkie 4 rybki przeżyły, Aklimatyzacja, oczywiście po konsultacji z pracownikiem Flower Fish, rybki maja się dobrze w nowym domu. Mój przykład świadczy o tym, że sprzedawane bojowniki przez Firmę Flower Fish, są w doskonałej kondycji, bardzo silne, potrafiły przeżyć 4 dni podróży. Z czystym sumieniem polecam Firmę Flower Fish, jeśli bojowniki, to tylko od nich.
  Bardzo Wam dziękuję!!!

dodaj komentarz