Wsparcie i konsultacje po zakupie

WSPARCIE I KONSULTACJE PO ZAKUPIE

CZY WIESZ JAK PO ZAKUPIE PRAWIDŁOWO WPUŚCIĆ RYBĘ DO TWOJEGO AKWARIUM?

  1. Po otworzeniu przesyłki, włóż oryginalnie zamknięty worek z bojownikiem do akwarium docelowego (na czas przystosowania go, do nowego środowiska. Zgaś w akwarium oświetlenie, zmniejszy to jej stres)
  2. Zostaw bojownika w zamkniętym worku w akwarium przez 10 minut. (Temperatura z worka wyrówna się z temperatura w akwarium)
  3. Następnie otwórz woreczek i przelej go razem z wodą z woreczka do pojemnika o pojemności 1 do 2 litów.
  4. Teraz należy wymieszać wodę z Twojego akwarium z wodą, w której pływa bojownik, aby nie zrobić tego zbyt gwałtownie, dolewaj, co 5 minut 25/30ml wody z Twojego akwarium, możesz użyć do tego np. kieliszek od wódki, mając pewność, że ilość wody, którą wlewasz jest zawsze taka sama. Należy robić tak, aby uniknąć szoku osmotycznego w organizmie bojownika. Woda, którą masz w swoim akwarium może różnić się diametralnie od wody, w której pływał Twój nowy bojownik. Po 5 dolewce, czyli po około 30min minutach możesz powoli wpuszczać bojownika do nowego akwarium.
  5. Aby przełowić bojownika ze zbiornika do aklimatyzacji, użyj czerpaka którym bezpiecznie i bez uszczerbku na zdrowiu przeniesiesz bojownika do jego nowego akwarium.
  6. Przez kolejną godzinę światło w akwarium powinno być zgaszone.
  7. W dniu transportu nie należy ryby karmić, ponieważ musi ona całkowicie przystosować się do nowych warunków.

 

Stworzyliśmy dla Ciebie zakładkę [PORADNIKI]

Zachęcamy Cię abyś z niej korzystał/a. Znajdziesz tam wiele cennych informacji tj. opieka, karmienie, leczenie itp.

 

Konsultacje po zakupowe

Drodzy Klienci, wszyscy Ci, którzy zakupili od nas ryby mają bezpłatne konsultacje w cenie zakupu bojownika. Jeżeli z jakiegoś powodu niepokoi Was zachowanie waszej rybki lub macie jakieś wątpliwości, możecie zawsze na nas Liczyć. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się z nami w formie wiadomości mailowych, postaramy się pomóc Wam w rozwiązaniu problemu. Aby usprawnić proces, przygotuj krótki (15 sekundowy) filmik samej  ryby oraz całego akwarium, w którym mieszka.

3 Comments

 • marcin2141
  Posted 28 czerwca 2019 11:01 0Likes

  Rybka (samiczka bojownika) dojechała cała i zdrowa. Jest piękna. Przesyłka zapakowana była naprawdę rewelacyjne — pełen profesjonalizm — duże pudełko styropianowe, a w nim, wypełniacze, rybka w podwójnym woreczku foliowym, dodatkowe zabezpieczenie przed spadkiem temperatury itp.

  Przez pierwszy tydzień nie chciała jeść suchego pokarmu, wolała polować na wirki, które pojawiły się akwarium (oczyściła z nich całe akwarium). Rewelacyjnie wygląda taki bojownik polujący pośród pływających roślin na żywe robaczki.
  Od kilku dniu przyjmuje również suche pokarmy, wiec wszytko ok, sklep jak najbardziej polecam.

  Marcin

 • MARIUSZ TRZECIAK
  Posted 20 grudnia 2019 12:02 0Likes

  Rybka dojechała cała i zdrowa!Przesyłka zapakowana rewelacyjnie! Jestem mega zadowolony!Polecam sklep każdemu kto kocha bojowniki!Wszystko na wysokim poziomie!Pozdrawiam!☺

 • aneta chuc
  Posted 11 lutego 2020 17:35 0Likes

  Jestem mega zadowolona z zakupów w FLOWER FISH. Po przeczytaniu poradnika i obejrzeniu filmów Pana Darka na youtube uratowałam swojego starego bojownika a dzięki produktom- wyciąg z migdałecznika i body strong oraz pokarm- mój Betta narodził się na nowo;) Będąc pod ogromnym wrażeniem zakupiłam jeszcze jednego bojownika, tym razem od Flower Fish i nie mogę oderwać od niego wzroku, jest przepiękny. Oczywiście przyjechał cały i zdrowy. Mieszkają teraz w osobnych akwariach obok siebie ( przedzielone;)) i mają się świetnie. Bardzo serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego;)

dodaj komentarz

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussian