Wsparcie i konsultacje po zakupie

WSPARCIE I KONSULTACJE PO ZAKUPIE

CZY WIESZ JAK PO ZAKUPIE PRAWIDŁOWO WPUŚCIĆ RYBĘ DO TWOJEGO AKWARIUM?

  1. Po otworzeniu przesyłki, włóż oryginalnie zamknięty worek z bojownikiem do akwarium docelowego (na czas przystosowania go, do nowego środowiska. Zgaś w akwarium oświetlenie, zmniejszy to jej stres)
  2. Zostaw bojownika w zamkniętym worku w akwarium przez 10 minut. (Temperatura z worka wyrówna się z temperatura w akwarium)
  3. Następnie otwórz woreczek i przelej go razem z wodą z woreczka do pojemnika o pojemności 1 do 2 litów.
  4. Teraz należy wymieszać wodę z Twojego akwarium z wodą, w której pływa bojownik, aby nie zrobić tego zbyt gwałtownie, dolewaj, co 10 minut 25ml wody z Twojego akwarium, możesz użyć do tego np. kieliszek od wódki, mając pewność, że ilość wody, którą wlewasz jest zawsze taka sama. Należy robić tak, aby uniknąć szoku osmotycznego w organizmie bojownika. Woda, którą masz w swoim akwarium może różnić się diametralnie od wody, w której pływał Twój nowy bojownik. Po 5 dolewce, czyli po około 50 minutach możesz powoli wpuszczać bojownika do nowego akwarium.
  5. Włóż pojemnik razem z bojownikiem do akwarium i delikatnie przelej go razem z wodą będącą w pojemniku do akwarium.
  6. Przez kolejną godzinę światło w akwarium powinno być zgaszone.
  7. W dniu transportu nie należy ryby karmić, ponieważ musi ona całkowicie przystosować się do nowych warunków.

 

Stworzyliśmy dla Ciebie zakładkę [PORADNIKI]

Zachęcamy Cię abyś z niej korzystał/a. Znajdziesz tam wiele cennych informacji tj. opieka, karmienie, leczenie itp.

 

Konsultacje po zakupowe

Drodzy Klienci, wszyscy Ci, którzy zakupili od nas ryby mają bezpłatne konsultacje w cenie zakupu bojownika. Jeżeli z jakiegoś powodu niepokoi Was zachowanie waszej rybki lub macie jakieś wątpliwości, możecie zawsze na nas Liczyć. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się z nami w formie wiadomości mailowych, postaramy się pomóc Wam w rozwiązaniu problemu. Aby usprawnić proces, przygotuj krótki (15 sekundowy) filmik samej  ryby oraz całego akwarium, w którym mieszka.

1 Komantarz

 • marcin2141
  Posted 28 czerwca 2019 11:01 0Likes

  Rybka (samiczka bojownika) dojechała cała i zdrowa. Jest piękna. Przesyłka zapakowana była naprawdę rewelacyjne — pełen profesjonalizm — duże pudełko styropianowe, a w nim, wypełniacze, rybka w podwójnym woreczku foliowym, dodatkowe zabezpieczenie przed spadkiem temperatury itp.

  Przez pierwszy tydzień nie chciała jeść suchego pokarmu, wolała polować na wirki, które pojawiły się akwarium (oczyściła z nich całe akwarium). Rewelacyjnie wygląda taki bojownik polujący pośród pływających roślin na żywe robaczki.
  Od kilku dniu przyjmuje również suche pokarmy, wiec wszytko ok, sklep jak najbardziej polecam.

  Marcin

dodaj komentarz

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussian