Wsparcie i konsultacje po zakupie

WSPARCIE I KONSULTACJE PO ZAKUPIE

CZY WIESZ JAK PO ZAKUPIE PRAWIDŁOWO WPUŚCIĆ RYBĘ DO TWOJEGO AKWARIUM?

  1. Po otworzeniu przesyłki, włóż oryginalnie zamknięty worek z bojownikiem do akwarium docelowego (na czas przystosowania go, do nowego środowiska. Zgaś w akwarium oświetlenie, zmniejszy to jej stres)
  2. Zostaw bojownika w zamkniętym worku w akwarium przez 10 minut. (Temperatura z worka wyrówna się z temperatura w akwarium)
  3. Następnie otwórz woreczek i przelej go razem z wodą z woreczka do pojemnika o pojemności 1 do 2 litów.
  4. Teraz należy wymieszać wodę z Twojego akwarium z wodą, w której pływa bojownik, aby nie zrobić tego zbyt gwałtownie, dolewaj, co 10 minut 25ml wody z Twojego akwarium, możesz użyć do tego np. kieliszek od wódki, mając pewność, że ilość wody, którą wlewasz jest zawsze taka sama. Należy robić tak, aby uniknąć szoku osmotycznego w organizmie bojownika. Woda, którą masz w swoim akwarium może różnić się diametralnie od wody, w której pływał Twój nowy bojownik. Po 5 dolewce, czyli po około 50 minutach możesz powoli wpuszczać bojownika do nowego akwarium.
  5. Włóż pojemnik razem z bojownikiem do akwarium i delikatnie przelej go razem z wodą będącą w pojemniku do akwarium.
  6. Przez kolejną godzinę światło w akwarium powinno być zgaszone.
  7. W dniu transportu nie należy ryby karmić, ponieważ musi ona całkowicie przystosować się do nowych warunków.

 

Stworzyliśmy dla Ciebie zakładkę [PORADNIKI]

Zachęcamy Cię abyś z niej korzystał/a. Znajdziesz tam wiele cennych informacji tj. opieka, karmienie, leczenie itp.

 

Konsultacje po zakupowe

Drodzy Klienci, wszyscy Ci, którzy zakupili od nas ryby mają bezpłatne konsultacje w cenie zakupu bojownika. Jeżeli z jakiegoś powodu niepokoi Was zachowanie waszej rybki lub macie jakieś wątpliwości, możecie zawsze na nas Liczyć. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się z nami w formie wiadomości mailowych, postaramy się pomóc Wam w rozwiązaniu problemu. Aby usprawnić proces, przygotuj krótki (15 sekundowy) filmik samej  ryby oraz całego akwarium, w którym mieszka.

dodaj komentarz

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussian