Konsultacja eksperta

Każdy Klient, który zakupił od nas ryby, ma bezpłatne konsultacje w cenie zakupu.  Służymy pomocą i naszą wiedzą. Jeżeli Kiedykolwiek pojawi się problem z twoją rybką, wyślij do nas krótki film z opisem problemu w kilku zdaniach. Postaramy się pomóc Ci rozwiązać twój problem.

Gwarancja satysfakcji

Kupując w naszym sklepie online, każdy Klient wybiera konkretną rybę z filmu, jest to dokładnie ten osobnik, którego widzisz w naszym sklepie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ryba, którą wybrałeś trafi dokładnie w Twoje ręce. Wysyłamy nasze ryby w Polsce a także do innych krajów Europy. Czujemy się, zatem odpowiedzialni za odpowiedni transport naszych podopiecznych. Zamawiając ryby w naszym sklepie nie musisz obawiać się ryzyka transportu, ponieważ ponosimy je my.  Gwarantujemy bezpieczny transport i jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Służymy też pomocą w trakcie zakupu, podczas odpowiedniego doboru ryb oraz produktów, które zalecamy.

Vim tractatos abhorreant et. Ex altera perfecto platonem qui, id eam tale perfecto. Falli persius efficiendi vix te, per persius menandri ne.
Morgan King

dodaj komentarz