Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items - 0.00 zł 0

 

 

 

 

JAK WYGLĄDA PAKOWANIE RYB I TRANSPORT ?

 1. 24h przed wysyłką przygotowujemy rybę do transportu, zapewniając jej lepsze warunki podczas podróży.
 2. Ryby pakowane są w podwójne worki (worki wyprodukowane specjalnie do transportu ryb).
 3. Wszystkie ryby są zawsze i bezwarunkowo pakowane w osobne worki, zwiększa to ich komfort podróży oraz zapobiega uszkodzeniom w transporcie.
 4. Niezależnie od pory roku, nasze ryby są wysyłane w pudełkach styropianowych, dzięki temu zachowana jest temperatura w transporcie.
 5. Od wewnątrz pudełka stosujemy izolatory które mają za zadanie spowolnić wychładzanie pudełka od wewnątrz a także wypełniacze aby podczas transportu i przekładania pudełek worki nie
  obijały się o siebie.
 6. W chłodniejszych okresach pór roku stosujemy wewnętrzne ogrzewacze aby zapewnić rybom niezbędną temperaturę w transporcie.
 7. Całość pakowana jest w dodatkowy karton papierowy i zawijana folią streczową.
 8. Dzięki naszemu systemowi pakowania ryb jesteśmy pewni że nowe ryby dotrą  do Państwa całe i zdrowe.
 9. Jeżeli podczas otwierania przesyłki okazałoby się że ryba w oryginalnie zapakowanym worku jest martwa, prosimy o pilny kontakt oraz przesłanie zdjęcia ryby w oryginalnie zapakowanym worku. Na adres mailowy kontakt@flowerfish.pl Tak złożona reklamacja zostanie rozpatrzona w trybie błyskawicznym.
 10. Po zakończeniu pakowania oraz przekazaniu paczki kurierowi, zostanie do Państwa wysłana wiadomość.
 11. Nasze przesyłki na terenie Polski realizujemy od poniedziałku do czwartku, w niektórych przypadkach (mniejsze miejscowości lub warunki pogodowe) przesyłki mogą być przez nas sugerowane w dniach poniedziałek – środa.
 12. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.