Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items - 0.00 zł 0
Kim jesteśmy

Zapewniamy największy w Europie wybór bojowników

Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce prawdziwym Betta Shopem. Nasz sklep otworzyliśmy na początku 2017r. Od początku jego istnienia, postawiliśmy sobie za cel, sprzedaży tylko i wyłącznie wysokiej, selekcjonowanej klasy ryb. Od 2 lat bardzo konsekwentnie podchodzimy do tego założenia. Zajmujemy się dostarczaniem unikalnych bojowników, preparatów, pokarmów, zestawów akwariowych oraz roślin. Wszystkie nasze produkty są ukierunkowane i często produkowane tylko i wyłącznie dla bojowników.

Tajlandia - ojczyzna bojowników

Każdego roku osobiście wybieramy ryby u najlepszych Tajskich hodowców. Wielu z nich w chwili obecnej specjalizuje się w konkretnych odmianach. Co roku powstają nowe odmiany barwne, dlatego każdy nowy sezon zaczynamy z wielką ciekawością.

Best of Show

W marcu 2019 roku jeden z naszych obecnych Tajskich hodowców wygrał największe w Europie zawody bojowników, które odbyły się w Niemczech. Jego Bojownik w typie Halfmoon Copper Butterfly wygrał z pozostałymi 619 bojownikami na tamtejszych zawodach, zdobywając 1 nagrodę Best of Show. Mieliśmy zaszczyt w jego imieniu odebrać tę nagrodę oraz 3 dodatkowe trofea, pierwszych nagród w pozostałych kategoriach tj. Najlepszy Bojownik krótkopłetwy typu Hmpk, Najlepszy bojownik typu Halfmoon długopłetwy, oraz najlepszy bojownik typu Veiltail.

Nasz Blog

Baza wiedzy

Czy bojownik potrzebuje filtracji?
FILTRACJA W AKWARIUM Z BOJOWNIKIEM Czy bojownik potrzebuje Filtracji  (poniżej 2 sposoby hodowli) Bojowniki posiadają dodatkowy narząd oddechowy (labirynt)...
Czy warto mieć rośliny z bojownikiem ?
ROŚLINNOŚĆ W AKWARIUM Czy warto mieć rośliny z bojownikiem ? Roślinność jest częścią naturalnego środowiska bojowników. Rośliny usuwają z...
Czy bojownik może być z innymi rybami ?
INNE GATUNKI RYB W JEDNYM AKWARIUM Z BOJOWNIKIEM Czy bojownik może być z innymi rybami ? Jedną z najważniejszych...
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussian