Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items - 0.00 zł 0

Nasza Gwarancja satysfakcji

Kupując ryby w naszym sklepie online, każdy Klient wybiera konkretną rybę z filmu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ryba, którą wybrałeś trafi dokładnie w Twoje ręce. Wszystkie nasze ryby po przejściu selekcji, jakości, są poddane w Tajlandii kwarantannie oraz przebadane przez tamtejszy inspektorat weterynarii. Następnie przylatując do Polski, ryby te zostają ponownie poddane badaniom przez Polski inspektorat weterynarii należący do wspólnoty europejskiej. Wysyłamy nasze ryby w Polsce a także do innych krajów Europy. Czujemy się, zatem odpowiedzialni za odpowiedni transport naszych podopiecznych. Zamawiając ryby w naszym sklepie nie musisz obawiać się ryzyka transportu, ponieważ ponosimy je my. Gwarantujemy bezpieczny transport i jesteśmy do tego dobrze przygotowani. Służymy też pomocą w trakcie zakupu, podczas odpowiedniego doboru ryb oraz produktów, które zalecamy.

DOSTAWY UNIKALNYCH RYB

Sprzedajemy bojowniki do 22 krajów Europy. Naszym założeniem jest otwarcie rynków drogą lotniczą poza Europę. Jeżeli mieszkasz w USA, Kanadzie, Australii, lub Indiach i podobają Ci się nasze ryby, Już niedługo będziemy mogli je do Ciebie wysłać.

CHCEMY SPEŁNIĆ TWOJE MARZENIA I POMÓC CI MIEĆ UNIKALNE RYBY W AKWARIUM.

Zajmujemy się również sprzedażą  preparatów, pokarmów, zestawów akwariowych oraz roślin. Wszystkie nasze produkty są ukierunkowane i często produkowane tylko i wyłącznie dla bojowników. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie jak i do sklepu internetowego

Unboxing naszych przesyłek

EnglishFrenchGermanItalianPolishRussian