Koszyk 0 items - 0.00 zł 0
0 items - 0.00 zł 0

AKTULIZACJA INFORMACJI O SKLEPIE STACJONARNYM

Drodzy Klienci,

Z przykrością informujemy, że nasz sklep stacjonarny pozostanie zamknięty do dnia 30 maja. Przyczyną tego opóźnienia jest nieunikniona sytuacja, która wymaga przyjazdu serwisu w celu przeprowadzenia koniecznych napraw. Pragniemy zapewnić Was, że podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność sklepu.

W tym czasie zachęcamy Was do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie możecie nadal korzystać z naszego sklepu online. Zespół obsługi klienta jest dostępny, aby pomóc Wam w przypadku jakichkolwiek pytań czy potrzeby wsparcia. Pragniemy serdecznie podziękować za Waszą wyrozumiałość i wsparcie. Wasza lojalność jest dla nas niezwykle cenna. Informacje dotyczące ponownego otwarcia sklepu będą regularnie aktualizowane na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych, więc prosimy o śledzenie tych kanałów w celu uzyskania najnowszych informacji.

Z góry dziękujemy za Wasze zrozumienie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli Was ponownie gościć w naszym sklepie.

Z poważaniem, Flower Fish

1 Komantarz

dodaj komentarz